Blog

Fuar Çantası Fiyatları

Fuar çantası, firmaların en çok tercih ettikleri reklam ürünleri arasında yer almaktadır. Farklı malzemelerden üretilen bu çantalar pek çok organizasyonda müşterilere promosyon ürün olarak sunulmaktadır. Uzun vadeli kullanım imkânı da sunan fuar çantası, pek çok baskı tekniği ile üretilmekte ve firmalara ulaştırılmaktadır. Fuar çantası fiyatları ise müşterilerin taleplerine göre farklılık göstermektedir. Özel kesim olarak yapılan fuar çantaları ise farklı fiyatlara sahiptir. Elbette karton, bez ya da plastik gibi malzemelerin kullanılıyor olması da yine fiyat konusunda farklılıklar oluşmasına neden olmaktadır.

Fuar Çantası Modelleri

Fuar çantası organizasyonlar, açılışlar ya da fuarlarda sıklıkla tercih edilmektedir. İçerisine konabilen diğer promosyon ürünler ile birlikte sunulan bu çantalar, günlük kullanımda da müşterilere kolaylık sağlayabilmektedir. Bir diğer önemli faktör ise, farklı baskı şekillerinin bu ürünlere uygulanabiliyor olmasıdır. Özel tasarımların yanı sıra, son derece basit ve sade modeller de kullanıcılara sunulabilmektedir.

Fuar çantası fiyatları konusunda özel tasarımlar da oldukça etkilidir. Örneğin müşterilerin hayal ettiği bir tasarımın çantalara uygulanması için farklı aşamalardan geçildiği için fiyatlar da farklılık gösterebilmektedir. Dikdörtgen, kare ya da oval olarak tasarlanabilen bu ürünler, kullanım alanlarına göre de farklılık gösterebilmektedir. Oteller, alışveriş merkezleri, tekstil firmaları ya da kozmetik mağazaları büyük ebatta olan ürünleri tercih ederken; eczaneler, optik mağazaları ya da kuyumcular çok daha küçük çantaları tercih etmektedir. Aslında seçim yaparken dikkat edilen nokta, müşterilere verilen ürünlere göre boyutlandırma gerçekleştirilmesidir.

Fuar çantası fiyatları tasarım ve baskıyı yapan firmaya göre de değişiklik göstermektedir. Son derece sade olan modeller uygun fiyatlara yapılırken, özel olarak tasarlanan modeller daha yüksek fiyatlara sunulmaktadır. Çünkü özel tasarım olan ürünlerde firmada bulunan tasarımcıların ekstra çalışma gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu nedenle de firmalar tüm bu işlemlerden sonra fiyat belirlemesi gerçekleştirmekte ve buna göre fiyat teklifi sunmaktadır. Kullanılan malzeme, yapılacak baskının genişliği, yazılacak yazılar ya da çantanın özel kesim olup olmadığı gibi pek çok faktör de yine fuar çantalarının fiyatlarını doğrudan etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve detay almak için lütfen https://www.reklamcanta.com/ adresinden irtibata geçiniz.