Blog

Toptan Bez Çanta

belediye ve kurum çantası

 

Bez çantaların kullanım alanları oldukça yaygındır. Reklam amaçlı olarak kullanılan bu ürünler, müşterilere çok kısa vadede geri dönüş de kazandırmaktadır. Baskılı ya da baskısız olarak üretilen toptan bez çanta modelleri de firmalara istedikleri müşterilerine rahatlıkla dağıtabilecekleri çantaları uygun fiyata temin etme fırsatı sağlamaktadır. Reklam yapmak isteyen müşteriler bu çantalardan temin ederek, diledikleri tasarımları üzerine bastırabilmektedir. Bu durum maliyet açısından da firmalara büyük avantaj sağlamaktadır. Toptan bez çanta satın alırken dikkat edilmesi gereken belli noktalar bulunmaktadır. Bezin çeşidi, kalitesi ve sağlamlığı bu konuda büyük önem arz etmektedir. Ofset baskı tekniği ile renklendirilen bu ürünler, baskı aşamasına geldiğinde belli sorunlar ortaya çıkarmayacak nitelikte olmalıdır.

Toptan Bez Çanta Modelleri

Toptan bez çanta satın alacak olan firmalar, kullanım amaçlarına göre seçim yapabilmektedir. Eczaneler ya da optikçiler çok daha küçük ebatlı olan ürünleri tercih ederken, belediye ve hastaneler daha büyük ebatlı ürünleri tercih etmektedir. Bazı müşteriler ise içerisine yerleştirecekleri ürünlerin boyutuna göre özel ebatlarda çantaları da sipariş edebilmektedir. Reklam niteliği taşıyan bu ürünlerin üzerine logo, slogan ya da firma bilgisi basılmaktadır. Bu sayede herhangi bir bölgede bulunan potansiyel müşterilere de tanıtım yapılabilmektedir. Firmanın çantayı ne şekilde değerlendireceği, üzerine ne tür bir tasarım uygulayacağı ise tamamen firmanın hayal gücü ile alakalı bir durumdur. Ayrıca yılların tecrübesi ve birikimiyle Reklam Çanta firmamız ile iletişime geçilerek istenilen ürünler hakkında bilgiler de edinilebilir.

Toptan bez çanta modelleri aynı zamanda çeşidine göre de farklılık göstermektedir. Çantanın üretileceği malzemenin neden yapıldığı da bu noktada büyük önem arz etmektedir. Baskı kalitesi kullanılan malzeme ile doğrudan ilişkilidir. Müşteriler satın aldıkları toptan bez çantaları diledikleri şekilde baskı işlemine sokarak çok farklı ürünler elde edebilmektedir. Ofset baskı ile renklendirilen bu ürünler genellikle bez çantalarda daha kaliteli bir iş ortaya koymaktadır. Bu nedenle de müşteriler daha çok bez çantalardan yana tercihlerini kullanmaktadır.

Bez çanta seçiminde bir diğer önemli ayrıntı ise tasarımın kaliteli olması gerektiğidir. Birbirinden çok aykırı renklerin tercih edilmesi, desenlerin karışık olması gibi faktörler de kalitesiz bir işçilik ortaya çıkmasına neden olabileceğinden son derece profesyonel firmalar tercih edilmelidir. Bu konuda 2002 yılından bu yana hizmet veren Reklam Çanta firmamızdan ekonomik ve istediğiniz desen ve modelde toptan bez çanta temin edebilirsiniz.