Blog

Promosyon Çanta Fiyatları

promosyon çanta fiyatları

Firmalar belli dönemlerde marka bilinirliğini artırabilmek adına reklam girişimlerinde bulunmaktadır. Çeşitli reklam alanları olabileceği gibi eşantiyon ürünlerinden de reklam için faydalanılabilmektedir. Promosyon çantalar, firmalar tarafından çokça reklam amaçlı kullanılmakta ve müşterilerin daha fazla geri dönüş yapabilmesi için gerekli desteği sağlamaktadır. Bu sebeple belli sektörlerde çok uzun yıllardan beri eşantiyon çanta kullanımı yaygın olarak gerçekleştirilmektedir.

Promosyon çantalar baskı işleminden geçirilerek üretilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Özellikle logo, slogan ya da firma bilgisi özenli bir şekilde çantaların üzerine basılmakta ve müşterilere iletilmektedir. Fuarlar, organizasyonlar ya da açılışlar promosyon çantaların yaygın olarak kullanıldığı alanlar arasında yer almaktadır. Hatta otel çantaları da oteller tarafından müşterilerine reklam amaçlı sunulmakta ve geri dönütleri genellikle olumlu olmaktadır. Firmalar tarafından genellikle tercih edilen promosyon çanta fiyatları, çantaların modellerine ve tasarımlarına göre farklılık göstermektedir.

Promosyon Çanta Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

 

Promosyon çanta fiyatları belirlenirken öncelikli husus elbette kullanılan malzemedir. Karton, naylon ya da bez gibi ürünlerden üretilen reklam çantaların fiyatları ayrıca tasarımına ve boyutuna göre de farklılık gösterebilmektedir. Müşterilerin farklı tasarımlar ve farklı boyutlar talep etmesi de çantaların fiyatlarında belirleyici bir rol oynamaktadır.

 

Promosyon Çantalar Hangi Firmalar Tarafından Tercih Edilmektedir?

 

Reklam amaçlı en çok promosyon çanta kullanan firmalar, kuyumcular ve optikçilerdir. Bu firmaların yanında oteller, eczaneler, hastaneler, belediyeler ve farklı kurumlar da bu ürünlere önem vermektedir. Belli dokümanların ya da reklam ürünlerinin müşterilere ulaştırılabildiği eşantiyon çantaların yapımı için de farklı malzemeler kullanılmaktadır. Firmaların tercih ettiği promosyon çantalar, genellikle bez ya da karton olanlardır. Bunun sebebi ise bu ürünlerin tamamen doğa dostu olması ve çevreye de herhangi bir zarar vermemeleridir. Kullanılan malzeme ve tasarım farklılıkları da promosyon çanta fiyatlarında farklılık oluşturmaktadır.

Reklam çanta tasarımları genellikle reklam firmaları tarafından yapılmaktadır. Müşterilerin özel istedikleri ya da kendi hazırladıkları hazır tasarımların da çanta üzerine aktarılabilmesi mümkün olmaktadır. Eşantiyon reklam çanta konusunda 2002 yılından bu yana hizmet veren https://www.reklamcanta.com/ sitesinden ekonomik ve istediğiniz desen ve malzemede çanta temin edebilirsiniz.